Agencja Pracy Kępice tel: 533 024 116

1 of
Wstecz Dalej

O Firmie

  • ID Firmy: 1733

  • Dodane: 5 sierpnia, 2020

  • Wyświetlenia: 310

Opis

Turystycznie Kołobrzeg jest drinkiem spośród najbardziej obleganych miast w Polsce, szczególnie w okresie wakacyjnym, dlatego zapotrzebowanie na dodatkowych pracowników jest przeważnie spore. Jesteśmy dynamicznie się rozwijającą agencją pracy tymczasowej, gwarantującą silną oraz wygodną usługę w odnalezieniu lojalnego pracownika. Niezależnie od branży Twojej działalności, znajdziemy dla Ciebie osoby gotowe do produkcji.

Agencja Pracy Kępice tel: 533 024 116

Nasi partnerzy
Współpracujemy na co dzień z wieloma przedsiębiorstwami, którzy dzięki naszej usług zatrudniają wykwalifikowanych specjalistów. Wysoka kondycję naszych żyć sprawia, że użytkownicy chętnie do nas wracają.

Zobacz również Punkt Ksero Kołobrzeg

Szukasz pracownika?
Jeśli pragnie Ciż na krótkim dojściu do twarzy z pełnej Europy, które szukają stanowiska w Twojej branży, to trafiłeś w atrakcyjne miejsce. Współpracujemy z tysiącami szukających pracy ludzi – są oni w różnym wieku, mają różne kwalifikacje, poszukują innego sposobu zatrudnienia, lecz integruje ich jedno: pełni są niezwykle kompetentni i zatrudnieni w prywatne zadania.

Ułatwimy Ci nawiązać zgodność z pracownikami w technologia o moc większy, niż konkurencja. Stosujemy nowe technologii, dzięki którym dobór pracowników jest o moc ekonomiczniejszy i efektywniejszy, i zadowolenie zarówno pracodawcy, jak również pracownika – większe.

Na podstawie wprowadzonej przez Ciebie oferty dobierzemy zainteresowanych pracowników według ich CV, doświadczenia zawodowego i kwalifikacji. Przez cały okres to Ty jesteś władzę nad tym, kogo zatrudnisz, i kogo odrzucisz. Celem naszej analizy jest tylko dobór grupy, która potencjalnie najbardziej przeprowadzać będzie Twoje wymagania – w jakimkolwiek czasie możemy zmodyfikować zasady prowadzenia rekrutacji.
Agencja Pracy Kępice tel: 533 024 116

Oferujemy pozyskanie personelu zarówno na krótszy, jak oraz na znaczniejszy godzina – możliwe istnieje także nawiązanie stałej współpracy. Proponujemy pracowników z pełnej Europy, lecz składamy się przede wszystkich na głowach wynikających z Ukrainy, Białorusi, czy innego kraju dawnego SSR. Dla nich przedstawia to milowy ruch w ciągu pracy i szersze perspektywy, i dla Ciebie – mniejsze wydatki powiązane z utrzymaniem pracownika.

Współpracując z nami nie musisz również poruszać się zbędnymi formalnościami – załatwimy za Ciebie wszelkie urzędowe sprawy. Przed przystąpieniem współpracującego z nami pracownika do Twojej grupy w duzi zalegalizujemy jego pobyt, uzyskamy pozwolenie na pozycję, a dodatkowo miejsce zamieszkania. Pokryjemy także całkowite wydatki powiązane z dostępem do produkcji, ubezpieczeniem czy przeprowadzeniem okresowych badań lekarskich.

Jakich konkretnie pracowników oferujemy? Zatrudniamy ekspertów w kilkudziesięciu innych dziedzinach, lecz wśród swoich użytkowników największą renomą bawią się osoby specjalizujące się w takich branżach, jak:

ochrona zdrowia – współpracują z nami doskonale wyszkoleni specjaliści i pielęgniarki, a dodatkowo ratownicy medyczni i salowe. Dzięki naszemu przygotowaniu oraz poczuciu gotowi są oni do rozpoczęcia pracy od już w wszystkim szpitalu na terenie Polski. Potrafią oni każde niezbędne atesty zaś są doskonale przeszkoleni w istotach użytkowania najnowocześniejszego sprzętu medycznego.
Kierowcy – współpracujemy z wieloma kierowcami, tak samochodów jak również ciągników czy TIRów, a dodatkowo operatorami koparek, walców oraz tymże odpowiednich maszyn drogowych. Oprócz niezbędnego doświadczenia stanowią oni oraz czystą kartotekę, jeżeli należy o jakiekolwiek poważne wykroczenia drogowe. Ich zaangażowanie jest więc nie tylko gwarancją satysfakcji, tylko także bezpieczeństwa.
Pracownicy produkcji – oferujemy możliwość zatrudnienia pracowników zarówno do prawych prac produkcyjnych, jak również certyfikowanych operatorów różnego sprzętu. Ich wiedze przydadzą się zarówno w domu przetwórstwa produktów spożywczych, jak również różnego typie odlewniach, zakładach kamieniarskich również drugich liniach produkcyjnych. Wszyscy swoi ludzie są w duzi wartości oraz cali, dlatego współpraca spośród nimi będzie wysoką przyjemnością.
Elektrycy i Hydraulicy – współpracujące z nami osoby posiadają wszelkie uprawnienia i informację pozwalającą na błyskawiczną i wygodną naprawę instalacji sanitarnej czy elektrycznej. Doskonale odnajdą się zarówno na zadaniach w specjalnych pogotowiach specjalistycznych, jak oraz w własnych firmach zajmujących się naprawą instalacji pewnego rodzaju.
Ochrona osób oraz korzystania – oferujemy doskonale znających swój fach pracowników, którzy bezpiecznie przeprowadzą konwojowanie czy zainteresują się zabezpieczeniem imprez masowych. Nasi pracownicy znają wszelkie niezbędne techniki samoobrony, dlatego i dobrze sprawdzą się w sztuce prywatnych ochroniarzy zarówno mienia ruchomego, obiektu, jak także osoby.
Zapraszamy do kontaktu.

Agencja Pracy Kępice tel: 533 024 116

Zobacz również Agencja Pracy Kołobrzeg

0 0 votes
Czy polecasz

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments