DPD kurierzy Polanów

1 of
Wstecz Dalej

O Firmie

  • ID Firmy: 1495

  • Dodane: 16 września, 2019

  • Wyświetlenia: 99

Opis

Firma Kurierzy zajmuje się upraszczaniem całego procesu tworzenia zamówień od wystawienia zamówienia na przesyłkę przesyłki aż do doręczenia. Wysyłamy zarówno małe przesyłki listowne, paczki jak i ciężkie zlecenia paletowe, hurtowe dla firm. Oferujemy oraz wszelkie usługi towarzyszące wysyłaniu przesyłek takie jak: śledzenie paczek (otwarte na bliskiej stronie po wejściu numeru przesyłki), powiadomienia na telefon o daniu przesyłki, mocna oraz bezpieczna nagroda za pomoc, infolinia dostępna dla klientów w godzinach pracy biura (codziennie od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00), ponosimy uwaga w razie jakichkolwiek kłopotów z daniem przesyłki, posiadamy zniżki (na dowód dla sklepów), wachlarz promocji, pomocne wyszukiwarki (na dowód wyszukiwarka do kodów pocztowych, czy wyszukiwarka najtańszej przesyłki), płatność Prepaid także znacznie, wiele różnych. Zamawianie z nami przesyłek, to łatwo prosta czynność, oszczędzająca czas a pieniądze.

DPD kurierzy Międzyzdroje

 

Stanowimy jedyną z wiodących marek na zbytu biorących się logistykom przesyłek. Idziemy na swoją firmę już od 2009 roku oraz cechujemy się profesjonalizmem, na wszystkim etapie naszej pracy – od zamówienia do dostarczenia.

zamów kuriera

Obsłużyliśmy prawie ćwierć miliona zadowolonych użytkowników na placu naszego regionu i za granicą. Pośredniczymy w przesyłkach kurierskich pomiędzy największymi firmami kurierskimi: UPS, GLS, GEIS, INPOST, DHL, i mężczyznami po to, by maksymalnie uprościć cały proces przesyłania towarów, zaoszczędzić czas swoich odbiorców oraz wasze pieniądze. Wybieramy najtańszą ofertę spośród dostępnych już dla twojej konkretnej – zindywidualizowanej przesyłki. Bez powodu na ostatnie, czy masz przesyłkę nie standardową, albo jej czas doręczenia traktuje być określony, uwzględniając rodzaj opakowania i stan przesyłki, wszelkie parametry wagowe i gabarytowe nasza ciągle aktualizowana baza danych wybierze ci najtańszą dostępną drogę na zbytu spośród współpracujących z nami firm kurierskich.

 

DPD kurierzy Międzyzdroje

Po wykonaniu krótkiego formularza na serwisie KurJerzy. pl dotyczącego prowadzonej przez ciebie przesyłki otrzymasz kompendium wiedzy na problem wybranej dla ciebie oferty obejmujące: termin dostawy, ceny, zależności ceny od momentu dostawy, firmy która posiada najniższą ofertę, usług dodatkowych takich jak: gwarancja dostarczenia drugiego dnia, pobranie, sms status – nadawca, sms status – odbiorca itp. Na stronie www. wysylka-palety. pl możesz uzyskać wiele wiedzy na materiał naszej możliwości, także serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas. Nie trać czasu na przeszukiwanie dziesiątek stron firm kurierskich, by odszukać najodpowiedniejszą dla ciebie ofertę. Wystarczy jedna: www. wysylka-palety. pl, i dowiesz się wszystkiego, by ułatwić swoje przesyłki najlepszej gdy toż jedynie możliwe.

DPD kurierzy Międzyzdroje

Po złożenia zamówienia nasi kurierzy odbiorą twoją przesyłkę bardzo ostro oraz kojarząc się do całych norm bezpieczeństwa. Posiadamy licencję transportową, jako jedni z niewielkich na placu, co bardzo wyróżnia nas spośród konkurencji, i tobie gwarantuje bezpieczne dotarcie przesyłek, gdyż teraz pośredniczymy w transporcie drogowym. Spełniliśmy szereg niezwykle restrykcyjnych wymagań, by posiąść licencję transportową, ale dawało się, gdyż teraz możemy oferować usługi też bardziej dobrze.
Jeżeli planujesz znaleźć najodpowiedniejsze przesyłki kurierskie i wyjątkowe ceny wysyłek w którymkolwiek miejscu, to jedynie u nas. Firma KurJerzy. pl przynosi ci forma oraz pielęgnacja o wszystkiego użytkownika a u nas inwestujesz swój cenny czas a pieniądze.

Wysłaliśmy już ponad milion przesyłek na wszelkim świecie. By ułatwić ci związek z nami uruchomiliśmy infolinię, nie tylko informacyjną, a z perspektywą składania zamówień telefonicznie. Nasi przeszkoleni konsultanci pomogą ci jeszcze w rozwiązaniu wszelkiego rodzaju punktów w łagodny i łagodny sposób. Zadowoleni klienci, to przyczyna rozwoju własnej firmy, zatem są dla nas najważniejsi.
Czy wiesz, że stosujemy właśnie ze sprawdzonych, trwałych i wyselekcjonowanych firm kurierskich? Dzięki temu masz gwarancję świadczonych przez nas usług na ostatnim szczeblu.

DPD kurierzy Międzyzdroje

Oczywiście posiadamy system zgodny z każdymi informacjami RODO. Co to nazywa dla ciebie? Rejestrujemy wszelkie niezbędne dane swoich klientów, którymi rozwiązujesz się z nami podczas wykonywania zamówień, i wtedy umieszczamy je bezpiecznie razem z wszelkimi informacjami RODO i zaczynającym prawem Polskim.

Działamy fair i wiemy jak znaczący jest twój czas, dlatego jako jedni na zbytu wprowadziliśmy promocję „Gwarancja Satysfakcji – 150%”. Upoważnia cię ona do zdobycia od nas sto pięćdziesiąt procent kosztów wysyłki danej paczki, która z dowolnego początku nie została wręczona na moment. I gdy masz pomysł wysłać produkt kopertowy lub paczkę z gwarancją doręczenia na okres, to jedynie u nas!

Doceniono nas na zbytu Lokalnym oraz dano na środowisku nowych firm nominacją do nagrody Ekomers w grupy „Operator logistyczny roku”. Każdego dnia udoskonalamy polską firmę, by sprostać najbardziej wielkim wymaganiom naszych wszystkich użytkowników. Wykonamy a twoje oczekiwania. Nie uznajesz? Zadzwoń – z radością podejmiemy wyzwanie jakie przed nami dasz.

DPD kurierzy Międzyzdroje

Zobacz również Wysyłka palety

Komentarze

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o